Genel Başkanımız Yusuf Budak Genel Merkez Yöneticilerimiz ve il temsilcilerimiz ile Afyonkarahisar Vali Yardımcısı görevine başlayan Kübra Teymur'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Federasyon çalışmalarımız hakkında kısa sunum yapıldıktan sonra çalışmalarımıza destek sözü aldılar. Ilgi Alaka ve Misafirperverliklerinden dolayı Valimize çok teşekkür ederiz

.

 

 

 

 

Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Genel Başkanımız Yusuf Budak, Afyonkarahisar Il Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban'ı makamında ziyaret etti. Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ziyarette Afyonkarahisar'da yapacağımız farkındalık çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular. ilgi alaka ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Genel Başkanımız Yusuf Budak, Afyonkarahisar Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) ziyaret etti. Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ziyarette gençlerimizin ilgi alanlarına yönelik etkinlikler organize ederek Afyonkarahisar'da yapacağımız farkındalık çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular. Afyonkarahisar YEDAM personeline ilgi alaka ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Genel Başkanımız Yusuf Budak, Afyon Sağlık bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş'u makamında ziyaret etti. Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ziyarette Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesinde gençlerimizin ilgi alanlarına yönelik etkinlikler organize ederek uyuşturucu bağımlılığı konusunda farkındalık çalışmaları yaparak bu tür maddelerden uzak durmalarını sağlayacak üniversite topluluğumuzun açılması konusunda ve Afyonkarahisar'da yapacağımız Rehabilitasyon Merkezimiz hakkında her türlü desteği vereceklerinin sözünü aldığımız bu güzel ziyaretimizdeki ilgi alaka ve misafirperverliklerinden dolayı Sayın Rektörümüze çok teşekkür ederiz.

 

 

Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Genel Başkanımız Yusuf Budak, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mehmet Duran'ı ziyarette bulundular. Afyonkarahisar'da yapılacak olan farkındalık çalışmalarımız hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Saygıdeğer Başhekimimize ilgi alaka ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Genel Başkanımız Yusuf Budak, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş'ı makamında ziyaret etti. AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker ve Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelerinin yer aldığı ziyarette Afyon Kocatepe Üniversitesinde gençlerimizin ilgi alanlarına yönelik etkinlikler organize ederek uyuşturucu bağımlılığı konusunda farkındalık çalışmaları yaparak bu tür maddelerden uzak durmalarını sağlayacak üniversite topluluğumuzun açılması konusunda her türlü desteği vereceklerinin sözünü aldığımız bu güzel ziyaretimizdeki ilgi alaka ve misafirperverliklerinden dolayı Sayın Rektörümüze çok teşekkür ederiz.

 

 

 

Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Genel Başkanımız Yusuf Budak, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Ali Tuncer'i makamında ziyaret etti. Görüş alışverişinde bulunulan ziyarette; Bağımlı kardeşlerimizin tedavileri konusunda neler yapılabileceğini görüştüler. Sayın başhekimimize ilgi alaka ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

FEDERASYONUMUZUN BASIN MENSUPLARI ILE TANIŞMA KAHVALTI PROGRAMI VE ÇALIŞMALARIMIZ HAKKINDAKİ

 RÖPORTAJLARDAN KARELER.

TOPLANTIMIZA KATILAN BAŞKANLARIMIZA VE BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

 

 

 

Gaziler Günü münasebetiyle Genel başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Şehit ve Gaziler derneğini ziyaret etti. Sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine ilgi alaka ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.